Tenučké ako nič

Ako rybárova dcéra - pamätáte si tú rozprávku? Oblečená aj neoblečená. 5, 6, 7, 8 a 10 DENové pančušky sú také tenučké ako nič a splníte si povinnosť dress codu.

Najpredávanejšie

Cena

17
117

Značky

Zobrazených položiek: 10
podkolienky-tenke-letne-6-den-cierne
1,50 €

Úplne tenučké, jemnučké podkolienky so širokým patentom, aby vás netlačil pod kolenom. Výborné na leto, keď vám situácia alebo dress code predpisuje mať zahalené nohy. Nie len pre bankárky, učiteľky, manažérky. Nespevnené prsty ich predurčuje pre nosenie v sandáloch.

+ ďalšie
577/CIE
sietovane-pancusky-cierne-stredne-oka
6,20 €

Neskutočne sexi sieťové pančuchy so stredne veľkými okami.

+ ďalšie
574/CIE
podkolienky-tenke-letne-5-den
1,50 €

Ultra tenké ako nič podkolienky, iba 5 denové, so širokým úpletovým pásom pre pohodlie našich žíl. Výborné na leto, keď vám situácia alebo dress code predpisuje mať zahalené nohy. Nie len pre bankárky, učiteľky, manažérky. Nespevnené prsty a BB Cream efekt ich predurčuje pre nosenie v sandáloch.

+ ďalšie
571/CIE
sietove-pancusky-telove
6,20 €

Sieťové veľmi efektné pančušky. Jemná sieťka vyzerá na nohách výborne.

+ ďalšie
271/TEL
damske-tenke-letne-pancusky-10-DEN-s-otvorenou-spickou
6,70 €

Veľmi tenké pančušky, iba 10 denové, matné. Výborné na leto s bavlneným klinom. Sú bez prstov s protišmykovou vrstvou na šľape a preto sa nosia vo vysokých sandáloch. Svadby, oslavy a všade tam, kde si obujete svoje najkrajšie letné sandále a k elegantným šatám sa žiada obliecť si pančušky.

+ ďalšie
259/TEL
letne-pancusky-10-DEN-s-otvorenou-spickou
5,70 €

Veľmi tenké pančušky, iba 10 denové, matné. Výborné na leto s bavlneným klinom. Sú bez prstov a preto sa nosia v sandáloch. Svadby, oslavy a všade tam, kde si obujete svoje najkrajšie letné sandále a k elegantným šatám sa žiada obliecť si pančušky.

+ ďalšie
256/CIE
6-den-letne-tenke-pancuchy
5,50 €

Ultra tenké ako nič pančušky, iba 6 denové, hodvábne, matné. Výborné na leto, keď vám situácia alebo dress code predpisuje mať oblečené pančušky. Nie len pre určité profesie, ale pre všetky dámy. Nespevnené prsty ich predurčuje pre nosenie v sandáloch a topánkach s otvorenou špičkou.

+ ďalšie
253/CIE
penti-pancuchacky-7-den-stop-ockam
6,90 €

Veľmi tenké ako nič pančušky, iba 7 denové, matné. STOP UTEKANIU OČKA. Keď sa stane nehoda a spravíte si očko, nemusíte utekať kupovať nové, kľudne môžete mať pančušky na sebe aj zvyšok dňa, očko nepobeží dole. Výborné na leto, keď vám situácia alebo dress code predpisuje mať oblečené pančušky. Nie len pre bankárky, učiteľky, manažérky. Nespevnené prsty ich predurčuje pre nosenie v sandáloch alebo topánkach s otvorenou špičkou.

+ ďalšie
250/CIE
tenke-letne-pancusky-8-denove
5,50 €

Veľmi tenké ako nič pančušky, iba 8 denové, matné. Výborné na leto, keď vám situácia predpisuje mať oblečené pančušky. Vhodné aj pri príležitosti všetkých slávnostných udalostí, koncertov a divadla. Nespevnená špica ich predurčujú na nosenie v sandáloch.

+ ďalšie
244/CIE
telove-BB-cream-pancusky-5-denove
5,40 €

Ultra tenké ako nič pančušky, iba 5 denové. Výborné na leto, keď vám situácia alebo dress code predpisuje mať oblečené pančušky. Nie len pre bankárky, učiteľky, manažérky. Nespevnené prsty a BB Cream efekt ich predurčuje pre nosenie v sandáloch.

+ ďalšie
241/TEL
10 položiek celkom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 40 Eur cez Packetu alebo od 50 Eur kuriérom
Produkty z bavlny, modalu a bambusového vlákna
Produkty
z bavlny, modalu a bambusového vlákna
Certifikát nezávadnosti použitých materiálov
OEKO-TEX® certifikát
certifikát nezávadnosti použitých materiálov