Panel používateľa

String nohavičky, 4ks v balení, MB3075

String nohavičky, 4ks v balení, MB3075

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Veľmi úsporné tangáče označované taktiež ako string. Zakrýva iba to najnutnejsie :-) To čo zakrývajú je chránené bavlnou 92%, zvyšok je elastan, aby stringy boli elastické a prispôsobili sa telu.

10 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: Sahinler

Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan

Bavlnené produkty sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí majú kožné problémy, citlivú svrbivú pokožku a tých čo sa viac potia.

Odmerajte sa, aby ste si vybrali správnu veľkosť:

Veľkosť Pás obvod (cm) Dĺžka bočného švu (cm)
S 61 - 68 0,5
M 64 - 71 0,5
L 67 - 74  0,5
XL 70 - 77  0,5

 

 

 

 

Nezabudnite, že zložením je to bavlna. Počítajte s tým, že sa po niekoľkých praniach mierne stiahne. Ak ste teda na rozhraní veľkostí rozhodnite sa vždy pre tú väčšiu veľkosť.

Ako sa starať o výrobok, aby vám dlho vydržal? Starajte sa o výrobok podľa doporučení uvedenom na výrobku. Ja doporučujem prať výhradne na 30°C, i keď je uvedené inak. Výrobok perte otočený na rub a v rovnakej farebnej skupine. Dajte hneď sušiť, nenechávajte ich dlho mokré. Ak prvé pranie urobíte ručne na čipkovaných výrobkoch, zaistíte im dlhšiu životnosť.

100% zdravý a hygienický výrobok. Tento výrobok spĺňa normu OEKO-TEX® Standard 100, ktorá bola vyvinutá začiatkom 90. rokov minulého storočia, aby uspokojila potreby spotrebiteľov a verejnosti v oblasti zdravých textilných výrobkov. Negatívne titulky ako „Toxický textil" v tlači boli v tom čase veľmi bežné a všeobecne odrážali negatívne a nezdravé chemické látky používané pri výrobe textilu. Kým nebol zavedený štandard OEKO-TEX® Standard 100, neexistovalo ani označenie výrobku pre spotrebiteľov, ktoré by hodnotilo kvalitu textilu z pohľadu ekológie, ani štandardné kritérium pre spoločnosti pôsobiace v textilnom a odevnom priemysle, ktoré umožňovalo hodnotiť potenciálne škodlivé látky v textilných výrobkoch v praxi. Z tohto dôvodu vyvinul rakúsky inštitút pre výskum textilu Österreichische Textil-Forschungsinstitut (ÖTI) a nemecký výskumný ústav Forschungsinstitut Hohenstein štandard Oeko-Tex® Standard 100 sériu testovacích štandardov.

Cena za 1 ks: 2,50 Eur
Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Farba: mix farieb

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie