Panel používateľa

Panské tričko, čierne ME081SH

Panské tričko, čierne ME081SH

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Spodné tričká sú tenké a priedušné. Ako stvorené na nosenie pod košeľu, aby ste zabránili fľakom od potu.

8,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: Sahinler

Zloženie: 95% modal, 5% elastan

Bavlnené produkty sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí majú kožné problémy, citlivú svrbivú pokožku a tých čo sa viac potia.

Odmerajte sa, aby ste si vybrali správnu veľkosť:

Veľkosť Prsia obvod (cm) Pás obvod (cm) Dĺžka od ramena (cm)
M 90 - 97 78 - 85 73
L 98 - 105 86 - 93 75
XL 106 - 113 94 - 101 77

 

 

 

 

Ako sa starať o výrobok, aby vám dlho vydržal? Starajte sa o výrobok podľa doporučení uvedenom na výrobku. Výrobok perte otočený na rub a v rovnakej farebnej skupine. Dajte hneď sušiť, nenechávajte ho dlho mokré. Vďaka modalu nebude spodná bielizeň meniť svoj tvar.

100% zdravý a hygienický výrobok. Tento výrobok spĺňa normu OEKO-TEX® Standard 100, ktorá bola vyvinutá začiatkom 90. rokov minulého storočia, aby uspokojila potreby spotrebiteľov a verejnosti v oblasti zdravých textilných výrobkov. Negatívne titulky ako „Toxický textil" v tlači boli v tom čase veľmi bežné a všeobecne odrážali negatívne a nezdravé chemické látky používané pri výrobe textilu. Kým nebol zavedený štandard OEKO-TEX® Standard 100, neexistovalo ani označenie výrobku pre spotrebiteľov, ktoré by hodnotilo kvalitu textilu z pohľadu ekológie, ani štandardné kritérium pre spoločnosti pôsobiace v textilnom a odevnom priemysle, ktoré umožňovalo hodnotiť potenciálne škodlivé látky v textilných výrobkoch v praxi. Z tohto dôvodu vyvinul rakúsky inštitút pre výskum textilu Österreichische Textil-Forschungsinstitut (ÖTI) a nemecký výskumný ústav Forschungsinstitut Hohenstein štandard Oeko-Tex® Standard 100 sériu testovacích štandardov.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Výstrih: tvar V

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie