Panel používateľa

Klasické nohavičky, 6ks v balení MB3081MIX

Klasické nohavičky, 6ks v balení MB3081MIX

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Bavlnené a modalové nohavičky s užším bočným švom, jednofarebné a jednoduché. Maximálny komfort v praktickom 6-balení. Z každej farby po dva kusy.

18 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 12 ks

Výrobca: Sahinler

Zloženie: 46% bavlna, 46% modal, 8% elastan

Bavlnené produkty sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí majú kožné problémy, citlivú svrbivú pokožku a tých čo sa viac potia. 

Odmerajte sa, aby ste si vybrali správnu veľkosť:

Veľkosť Pás  (cm) Boky  (cm) Dĺžka bočného švu  (cm)
29 34 4,5
M 30 35 4,5
L 32 37 5
XL 34 39 5

 

 

 

 

Ako sa starať o výrobok, aby vám dlho vydržal? Starajte sa o výrobok podľa doporučení uvedenom na výrobku. Výrobok perte otočený na rub a v rovnakej farebnej skupine. Dajte hneď sušiť, nenechávajte ho dlho mokré. Vďaka modalu nebude spodná bielizeň meniť svoj tvar.

100% zdravý a hygienický výrobok. Tento výrobok spĺňa normu OEKO-TEX® Standard 100, ktorá bola vyvinutá začiatkom 90. rokov minulého storočia, aby uspokojila potreby spotrebiteľov a verejnosti v oblasti zdravých textilných výrobkov. Negatívne titulky ako „Toxický textil" v tlači boli v tom čase veľmi bežné a všeobecne odrážali negatívne a nezdravé chemické látky používané pri výrobe textilu. Kým nebol zavedený štandard OEKO-TEX® Standard 100, neexistovalo ani označenie výrobku pre spotrebiteľov, ktoré by hodnotilo kvalitu textilu z pohľadu ekológie, ani štandardné kritérium pre spoločnosti pôsobiace v textilnom a odevnom priemysle, ktoré umožňovalo hodnotiť potenciálne škodlivé látky v textilných výrobkoch v praxi. Z tohto dôvodu vyvinul rakúsky inštitút pre výskum textilu Österreichische Textil-Forschungsinstitut (ÖTI) a nemecký výskumný ústav Forschungsinstitut Hohenstein štandard Oeko-Tex® Standard 100 sériu testovacích štandardov.

Cena za 1 ks: 3 Eur
Materiál: 46% bavlna, 46% modal, 8% elastan
Farba: mix farieb

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie